Trening w środę 17 kwietnia w Dojo Koło!

 Uwaga! Treningi w Dojo Koło w środę 17 kwietnia odbędą się wg rozkładu! Zapraszamy do Dojo po przerwie. Do końca kwietnia już działamy normalnie 

Czytaj dalej >>

Rozkład kwietniowy w Dojo Koło - grafik!

 W związku z zaplanowanymi na kwiecień egzaminami gimnazjalnymi i podstawowymi oraz wypadającymi w tym miesiącu Świętami Wielkiej Nocy informujemy, że część treningów kwietniowych w Dojo Koło dla wszystkich grup wiekowych będzie odwołana. Za wszelkie niedogodności i przerwę w zajęciach w imieniu Dyrekcji Szkoły i swoim przepraszamy. Poniżej podajemy grafik zajęć…

Czytaj dalej >>

Ruud Van Ginkel Shihan w Gdańsku 27-28.04.19!

 Zapraszamy na uroczyste obchody 30-lecia Aikido w Gdańsku. Z tej okazji staż poprowadzi Shihan Ruud Van Ginkel 6 dan. Więcej informacji: http://www.aikikai.com.pl/klub/staze-i-obozy/staze/272

Czytaj dalej >>

Najbliższe staże, warsztaty i egzaminy!

Najbliższe warsztaty Aikido w WKAA już 6 kwietnia 2019 roku.  Zapraszamy do śledzenia kalendarza warsztatów, staży i obozów. Na bieżąco umieszczamy tu aktualne informacje.

Czytaj dalej >>

Zapisy na treningi!

Zapisy do klubu na treningi w trybie ciągłym drogą mailową oraz telefonicznie: 602-492-648

Można też po prostu przyjść na trening i zapisać się na miejscu!

Przyjmujemy nowe osoby do grupy początkującej oraz zaawansowanej.

Honorujemy karty Benefit Multisport!

Honorujemy karty FitProfit i i FitSport!

Czytaj dalej >>

Nowy Sezon w WKAA!

Uwaga, koniec wakacji i czas na trening!

We wrześniu ruszamy z treningami w naszych Dojo, a oto daty pierwszych zajęć we wszystkich grupach:

Dojo Koło: - Dorośli początkujący i zaawansowani: start w poniedzialek 3 IX, - Dzieci wtorki i czwartki: start we wtorek 4 IX, - Dzieci soboty: start w…

Czytaj dalej >>

Shimamoto Shihan w Holandii - 6-7.10.2018!

Już 6-7 października zapraszamy na staż z Shimamoto Shihan do Bredy!  Informacje wyjazdowe u Pawła Zdunowskiego, a więcej szczegółów stażu po tym linkiem.

Czytaj dalej >>

Po stażu z Ruud Shihan 2018 - Gratulacje!

W niedzielę zakończył się kolejny staż z Ruudem Van Ginkel Shihan, w którym uczestniczyli reprezentanci i wszyscy główni instruktorzy Dojo Aikido Shoryukai Polska oraz goście z Holandii i innych polskich klubów. Serdecznie dziękuję za udział w stażu oraz imprezie okolicznościowej z okazji otrzymania tytułu Shihan Aikikai przez Senseia Ruuda. Kto…

Czytaj dalej >>

Ruud Van Ginkel Shihan

Niezmiernie miło mi ogłosić, że 13 stycznia 2018 roku Ruud van Ginkel Sensei otrzymał tytuł Shihana Aikikai.

Serdeczne gratulacje!!!

Paweł Zdunowski

Czytaj dalej >>

Rok 2018 czas zacząć!

Serdecznie witamy w Nowym Roku i czekamy w naszych Dojo na wszystkich klubowiczów i nowe osoby. Postaramy się wspomóc Wasze postanowienia noworoczne i wylać z Wami odpowiednią ilość potu ;)

Jednocześnie przekazujemy serdeczne pozdrowienia i życzenia noworoczne od Senseia Shimamoto i jego żony.

Do zobaczenia w Dojo!

 

Czytaj dalej >>

Po stażu z Shimamoto Shihan 2017

Serdeczne podziękowania dla Shihana Katsuyuki Shimamoto za inspirujący staż i wspaniałą energię, którą po raz kolejny przywiózł do Polski. 

Podziękowania za przyjazd gościom z Japonii, Holandii, Niemiec, Kanady, Szwecji, Rosji, Ukrainy i całej Polski.  Podziękowania dla obsługi stażu i wszystkich tłumaczy, kamerzysty i fotografów.  Gratulacje zdanych egzaminów na stopnie dan: …

Czytaj dalej >>

Dojo Choszczówka zmienia adres!

Uwaga! Dojo Choszczówka zmienia adres. Od 8 września 2017 roku trenujemy w Polsko-Angielskiej Szkole Podstawowej Mentis przy ul. Piwoniowej 18 w Warszawie. Tylko 200 metrów od stacji kolejowej Warszawa-Choszczówka!

 

Czytaj dalej >>

Od Senseia Shimamoto!

Po powrocie z Japonii, na prośbę Senseia Shimamoto przekazuję jego serdeczne pozdrowienia dla wszystkich członków naszej "aikirodziny" i jego Przyjaciół i sympatyków w Polsce. Sensei potwierdził datę swoich tegorocznych staży Izraelu, Polsce, Holandii i Belgii. Wszystkie dostępne szczegóły już na stronie: 

Czytaj dalej >>

Nowe grupy w Dojo Wieliszew!

Uwaga! W Dojo Wieliszew od stycznia 2017 r. wprowadzamy dodatkowy trening dla grupy dorosłej. Zajęcia będą odbywały się w czwartki w godzinach 19.00-20.30. Informujemy równiez, ze od 1 marca 2017 r. otwieramy tam grupy dziecięce. Więcej informacji nt. grup dziecięcych wkrótce.

Czytaj dalej >>

Po stażu z Shihanem Shimamoto

W niedzielę 13 września zakończyliśmy kolejny staż pod kierunkiem Shihana Katsuyuki Shimamoto. W stażu zorganizowanym w cyklu Obchodów 25-lecia Polskiej Federacji Aikido wzięło udział ponad 200 osób z wielu organizacji oraz klubów z 6 krajów.

W imieniu Senseia oraz swoim, dziękuję za wspólne treningi wszystkim, którzy przyjechali spędzić ten weekend…

Czytaj dalej >>

25 Lat PFA - Newsletter!

Newsletter z okazji 25-lecia PFA do pobrania z naszej czytelni. Zapraszamy do lektury: http://www.aikikai.com.pl/…/rea…/25_lat_PFA_-_Newsletter.pdf

Czytaj dalej >>

Nowe wymagania na stopnie kyu!

Nowe wymagania kyu w Aikido Shoryukai Polska obowiązujące od 5 lutego 2015 roku już na naszej stronie!

Czytaj dalej >>

Nowe Władze Polskiej Federacji Aikido

Informujemy, że w dniu 17 stycznia 2015 roku Walne Zgromadzenie Delegatów PFA wybrało nowe władze na lata 2015-2019. Zapraszamy do zapoznania się z listą wybranych osób na naszej stronie oraz na stronie Polskiej Federacji Aikido.

Czytaj dalej >>

Lista instruktorów - aktualizacja!

W związku z nadaniem licencji Instruktora Polskie Federacji Aikido, zaktualizowane zostały listy instruktorów Shoryukai Polska oraz WKAA. Prosimy o zapoznanie się z aktualną listą naszych instruktorów.

Czytaj dalej >>

Ważne uaktualnienia na stronie.

W dziale Egzaminy Dan umieściliśmy nowe wymagania na stopnie dan w PFA i Shoryukai Polska. Umieściliśmy również na stronie wytyczne do oceny egzaminów dan i kyu w Shoryukai Polska. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Czytaj dalej >>

Nagroda Za Zasługi Dla Budo!

Z wielką przyjemnością pragnę poinformować, że w dniu 12 stycznia 2014 roku, Sensei Katsuyuki Shimamoto otrzymał "Nagrodę za Zasługi dla Budo" (Budo Koro Sho) w dziedzinie Aikido, przyznawaną w Nippon Budokan raz w roku wybitnym osobom z 10 różnych dyscyplin Budo. Pierwszą osobą, która otrzymała tę nagrodę w 1981 roku…

Czytaj dalej >>

5 dany w naszym klubie!

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 12 stycznia 2014 roku, podczas dorocznego święta Kagami Biraki w Hombu Dojo w Tokio, Paweł Zdunowski oraz honorowy członek WKAA Ryota Kinoshita otrzymali stopnie 5 dan aikikai. Stopnie zostały nadane przez Doshu Moriteru Ueshiba z rekomendacji Senseia Shimamoto.  

Czytaj dalej >>

Książka Anny Sanner o Shihanie do nabycia

Informujemy, że jest w sprzedaży książka autorstwa Anny Sanner, zawierająca nauki Senseia Katsuyuki Shimamoto:

"Dance with Heaven & Earth: Life Lessons from Zen & Aikido"

Książkę w wersji angielskiej można nabyć tutaj

Jest to książka, której nie powinno zabraknąć w biblioteczce aikidoki.

Serdecznie polecamy!  

Czytaj dalej >>

Adres WKAA na Facebooku!

Teraz łatwiej można nas znaleźć na Facebooku! Nowy adres profilu: facebook.com/aikido.WKAA  

Czytaj dalej >>

Copyright © 2019 Warszawski Klub Aikido Aikikai Paweł Zdunowski, wszystkie prawa zastrzeżone.